FotoFinder — інноваційна система діагностики у Lytvynenko Clinic

FotoFinder ATBM Master — німецька система з неінвазивної діагностики дерматологічних проблем, яка дозволяє здійснити комплексну картографію тіла. Робота FotoFinder базується на поєднанні новітніх фототехнологій та штучного інтелекту, який автоматично розпізнає проблемні ділянки. Баварська компанія FotoFinder Systems GmbH розробила цю високотехнологічну інноваційну систему в 1991 році та постійно її вдосконалює. У Центрі дерматології Lytvynenko Clinic представлена найсучасніша її модель 2020 року.

Можливості FotoFinder:

  • цифрова дерматоскопія родимок, меланоми та інших новоутворень шкіри зі збільшенням до 140 разів;
  • створення карти родимок з їх подальшим дерматоскопічним аналізом;
  • визначення ступеня небезпечності родимок завдяки вбудованому модулю Moleanalyzer;
  • детальніший огляд окремих ділянок тіла за допомогою камер Medicam 1000s;
  • діагностика псоріазу завдяки модулю PASIscan;
  • цифрова трихоскопія та трихограма (повна діагностика волосся) за допомогою модуля TrichoScan: дослідження стану фолікул і структури волосинок, раннє виявлення алопеції тощо.

Процедура діагностики з FotoFinder ATBM Master триває близько 15 хвилин: система робить світлину всього тіла або його ділянок, відправляє ці дані на комп’ютер, де унікальне програмне забезпечення автоматично визначає проблемні зони.

FotoFinder зберігає на комп’ютері всі дані діагностики, тож при наступних перевірках легко можна порівняти та виявити появу новоутворень чи оцінити прогрес у лікуванні.

Система постійно самовдосконалюється і вчиться, а отже здатна реагувати на нові виклики в клінічних дослідженнях, якомога раніше помічати зміни у стані шкіри та прогнозувати подальший розвиток захворювань.

Представлена у Lytvynenko Clinic система FotoFinder ATBM Master — єдине у Полтаві та в області та найкраще в Україні обладнання такого рівня. Завдяки їй нам вдається вчасно виявляти й лікувати рак шкіри на ранній стадії та інші дерматологічні захворювання.

Для проходження діагностики на FotoFinder запишіться на прийом до Lytvynenko Clinic онлайн або за телефонами:

(053) 267-01-01

(095) 199-59-00

(067) 199-59-00

(073) 199-59-00

Запишитесь на прием
Введите имя
Введите телефон
Введите E-mail
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Перезвоните мне
Введите номер телефона и мы свяжемся с вами в ближайшее время
Введите имя
Введите телефон
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.