Лазерна епіляція: міфи та реальність

Лазерна епіляція існує вже не один рік, а міфи навколо неї продовжують з’являтися. Щоб не піддатися на них, рекомендуємо прочитати важливу інформацію, яку наші експерти підготували для вас.

Міф 1️. Лазерна епіляція небезпечна для шкіри та внутрішніх органів

Правда. Процедура повністю безпечна, але за умови проведення її на сертифікованому апараті, який безпечний для шкіри та внутрішніх органів. Старі александритові апарати дійсно можуть давати непередбачуваний результат. Діодні ж лазери виробництва Германії (як у нашій клініці) є безпечними. 

Міф 2️. Лазерна епіляція - це боляче

Епіляція на нашому апараті Asclepion MeDioStar NeXT Pro майже безболісна, адже лазер у нашій клініці має новітню систему охолодження шкіри. Неприємні відчуття або відсутні зовсім, або незначні.

Міф 3️. Волосся зникне вже після 1 процедури

Позбутися всього волосся можна за 6-8 процедур. Чому так? Тому що лазер діє лише на те волосся, яке знаходиться у фазі росту (це близько 20%). Інші 80% волосяних фолікулів перебувають у сплячому стані, тому треба кілька процедур для повного позбавлення від небажаних волосків.

Міф 4️. Волосся продовжує рости після курсу лазерної епіляції

Ні, тому що під час процедури знищується репродуктивний апарат волосини. З кожним новим сеансом інтервали між процедурами будуть збільшуватися, поки необхідність в епіляції не зникне повністю. Після повноцінного курсу в обробленій зоні волосся не буде. Для підтримки отриманого результату рекомендується проводити лазерну епіляцію 1-2 рази на рік.

Міф 5. Після лазерної епіляції вростає волосся

Ні, навпаки, лазерна епіляція рекомендована при проблемі врослого волосся. Ефект поліпшення цієї проблеми спостерігається у більшості пацієнтів.

Міф 6. Після процедури збільшується кількість та жорсткість волосся⠀

Ні, процедура не дає такий ефект, адже під час епіляції лазер руйнує волосяні фолікули. Саме тому волосся буде ставати тоншим з кожною процедурою, а його кількість буде зменшуватися.

Міф 7. Лазерна епіляція призначена тільки для жінок.

Ні, лазерна епіляція підходить як жінкам, так і чоловікам. Причиною для проведення процедури є надмірна кількість волосся, яка приносить дискомфорт.

Все ж таки лазерна епіляція є одним з найбільш ефективних методів видалення небажаного волосся на тілі та обличчі. Але щоб отримати насправді якісні послуги, варто звернути увагу на обладнання та кваліфікацію фахівців. 

Лазерна епіляція у Lytvynenko Clinic - це швидко, безболісно, універсально і безпечно.

Запишитесь на прием
Введите имя
Введите телефон
Введите E-mail
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Перезвоните мне
Введите номер телефона и мы свяжемся с вами в ближайшее время
Введите имя
Введите телефон
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.