Міфи про лазерну епіляцію

Щодо лазерної епіляції існує багацько міфів, але й багато з них не є правдою. Тому пропонуємо розглянути основні міфи, що знайомі майже кожному, хто цікавиться темою.


Міф 1  ➡️  Небезпечна для шкіри та внутрішніх органів
Лазерна епіляція повністю безпечна для шкіри та внутрішніх органів, але за умови проведення на сертифікованому апараті. Крім того, такий апарат мають правильно та вчасно перевіряти. А ось наслідками проведення епіляції на апаратах, що не мають сертифікатів або ж були вживані можуть бути непередбачуваними.

Міф 2. ➡️  Болісні відчуття під час епіляція
Епіляція на нашому апараті Asclepion MeDioStar NeXT Pro майже безболісна, адже лазер у нашій клініці має новітню систему охолодження шкіри.

Міф 3  ➡️  Волосся зникне після 1 процедури
Не зникне, адже для бажаного результату необхідно пройти 4 - 8 процедур. Лазер діє тільки на те волосся, що знаходиться у фазі росту — це близько 20%, інші знаходяться у сплячому стані, і при кожному наступному сеансі видаляється все більше і більше фолікулів.

Міф 4  ➡️  Волосся продовжує рости після курсу лазерної епіляції
Під час проведення процедури знищується репродуктивний апарат волосини, тому після повноцінного курсу в обробленій зоні волосся не буде.

Міф 5 ➡️ Волосся вростає після лазерної епіляції
✍️ Ні, навпаки, лазерна епіляція рекомендована при проблемі врослого волосся. Ефект поліпшення цієї проблеми спостерігається у значної кількості пацієнтів.

Міф 6 ➡️ Збільшення кількості волосся та жорсткість після процедури
✍️Ні, процедура не дає такий ефект, адже під час епіляції лазер руйнує волосяні фолікули. Саме тому волосся буде ставати тоншим з кожною процедурою, а його кількість буде зменшуватися.

Міф 7 ➡️ Лазерна епіляція призначена тільки для жінок.
Ні, лазерна епіляція підходить як жінкам, так і чоловікам. Причиною для проведення процедури є надмірна кількість волосся, яка приносить дискомфорт.

Все ж таки лазерна епіляція є одним з найбільш ефективних методів видалення небажаного волосся на тілі та обличчі. ❗️Але щоб отримати насправді якісні послуги, варто звернути увагу на обладнання та кваліфікацію фахівців у салоні.

Запишитесь на прием
Введите имя
Введите телефон
Введите E-mail
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Перезвоните мне
Введите номер телефона и мы свяжемся с вами в ближайшее время
Введите имя
Введите телефон
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.