Отримай повну карту родимок всього за 1499 грн!

Регулярна діагностика стану родимок – запорука впевненості у власному здоров’ї. Адже саме завдяки професійному огляду можна виявити та видалити злоякісні новоутворення шкіри, зокрема меланому, найагресивніший вид раку, на найбільш ранніх стадіях. 

У Центрі дерматології Lytvynenko Clinic ми використовуємо найкращу в світі систему зі штучним інтелектом – FotoFinder MASTER, що дозволяє розпізнавати злоякісні новоутворення на початкових етапах та проводити дерматоскопію зі збільшенням знімків шкіри до 140 разів. Вбудований в апарат модуль «Mole-analyzer» визначає ступінь «небезпечності» родимок, що  гарантує отримання найбільш точних результатів.

Окрім цього, FotoFinder MASTER дозволяє робити карту усіх родимок шкіри з їхнім подальшим дерматоскопічним аналізом. На даний момент в Україні наявні лише кілька німецьких систем FotoFinder. У нашому Центрі представлена найкраща в Україні та найсучасніша модель 2020 року − FotoFinder ATBM Master.

Бажаєте дізнатися, чи всі ваші родимки безпечні? Маємо для вас чудову пропозицію!

Тільки у травні ви можете отримати унікальну послугу – повну карту родимок усього за 1499 грн! Встигніть скористатися пропозицією: пройдіть професійну діагностику новоутворень у Lytvynenko Clinic, забезпечивши собі найцінніше – квітуче здоров’я!

Запишитесь на прием
Введите имя
Введите телефон
Введите E-mail
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.
Перезвоните мне
Введите номер телефона и мы свяжемся с вами в ближайшее время
Введите имя
Введите телефон
Ваше сообщение успешно доставлено. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.